Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Efsane Masaj Salonu

  • Street: Necati bey Caddesi Kızılay
  • City: Ankara
  • Country: Turkey
  • Listelenen: 8 Ekim 2015 14:42
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Efsane Masaj Salonu

Adres: Necati bey Caddesi Kızılay / Ankara

Telefon: 0501 101 79 50   –   0545 794 52 37

 

Efsane Masaj Salonu

Güzellik salonları şehrin stresinden ve baskısından kurtulmak, günlük yorgunlukları atmak ve toksinleri atmak yoğun tempoda zor bir iştir. Bunu yapabilmek ve rahatlamak için, güzellik salonlarında geçirilecek bir gün toksin atılmasına, düşük tempoyu arttırmaya ve kasların gevşeyerek rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Efsane Masaj Salonu, bu amaçla ziyaretçilerine masaj hizmet vermekte ve alanında uzman uygulayıcılar tarafından uygulanan masajlarla fiziksel rahatlama, kasların açılması, iç organların rahatlaması ve günlük stres yüzünden etkilenen psikolojinin pozitif yönde arttırılmasına yardımcı olunuyor.

Ankara masaj salonu‘nda yapılan aromaterapi masajlarının yağı ile hem vücut rahatlaması, hem psikolojik rahatlamayı bir arada sunar. Hafif hareketlerle ve yumuşak yoğurma hareketleriyle yapılan soft masajlar kasların günlük gerginliğinin azaltılmasının yanında ağrılara iyi gelmekte. Bunların yanında kültür sel hamam ve köpük masajı hizmetleri de kişisel bakım ve günlük yorgunlukların atılmasına iyi gelmektedir.

   

1574 total views, 1 today

  

Listing ID: 505561653c3eb880

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.