Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Ankarada Masaj Salonu Fiyatları

  • Listelenen: 13 Nisan 2018 11:10
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Ankarada Masaj Salonu Fiyatları

Günümüzde masaja olan ilginin çok üst düzeyde olduğunu görüyoruz. Çünkü hayatın vermiş olduğu yorgunluk, ancak masaj ile son bulabiliyor. Bundan dolayı masaj alacak olan kişilerin doğru bir seçimde bulunmaları gerekiyor. Aynı zamanda fiyat araştırmasıda yapmanın faydası olacaktır. Bunun için Ankarada Masaj Salonu Fiyatları kesinlikle sizler için en iyi fiyat araştırması yapan bir web sitesi olarak dikkat çekiyor. Uzman bir kadroya sahip olan bu web sitesi, bu noktada her bütçeye uygun masaj salonları ve evde masaj hizmeti sunan bayan masözler hakkında fiyat ortalamasına buradan ulaşma şansına sahipsiniz. Bu ortam içerisinde en güzel masajı alabilmek için seans ya da randevu saatlerine göre hareket etmeniz gerekiyor. Randevu ve seans ile salona gidebilir ve bayan masözlerden masaj alabilirisiniz.

Ankarada Masaj Salonu Fiyatları

Masaj salonları, ülkemizde genellikle erkeklere hitap eden işletmelerdir. Bu bağlamda Türkiye’de birçok değişik isim ile faaliyet gösteren masaj salonları vardır. Fakat Ankarada Masaj Salonu Fiyatları, diğerlerinden ayrılan özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Masaj salonu temizdir. Hijyen şartlarına tam anlamı ile dikkat edilmektedir. Kadrosu oldukça geniş olan salon, bu bağlamda birçok farklı opsiyon sunmaktadır.

Ankara’da masaj yapacaklar ortalama masaj ücretleri 100,00 TL ile 500,00 TL arasında değişmektedir. Bunun sebebide alacağınız masaj hizmetlerine göre değişkenlik gösteriyor. Örneğin; Klasik Masaj hizmeti alacaksanız ortalama 100,00 TL civarında ama Harem Masajı veya Suntan Masajı bunun yanında kese ve köpük hizmetide alacaksanız eğer bu fiyat ortalama 500,00 TL civarına çıkabilmektedir.

Listing ID: 8835ad063ee43abc

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.